HAKKINDA

I. ULUSAL TİYATRO SEMPOZYUMU

Düzce Üniversitesi

Düzce Üniversitesi 2018 yılı Güz döneminde Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü, Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji programında aktif tiyatro eğitimine başlamış, kontenjanlarını doldurmuştur. I. Ulusal Tiyatro Sempozyumu “Tiyatroda Yeni Arayışlar” etkinliğimizi, bölümümüze gösterilen bu ilgiden yola çıkarak Düzce Üniversitesinin görünürlüğünü arttırmak, paydaş üniversitelerden katılan akademisyenlerle iletişim ağını genişletmek, alanında uzman isimlerin katılımıyla akademi-sanat deneyimlerini paylaşmak, atölye çalışmaları ile üniversitemiz ve Düzce ili kapsamında paylaşım ağı oluşturmak gibi amaçlarla planladık.

1-2 Nisan 2020 tarihlerinde Düzce Üniversitesinde gerçekleştirmeyi planladığımız etkinliğimizi covid-19 nedeniyle ertelemek zorunda kalmıştık. Yapılan yeni düzenlemeyle I. Ulusal Tiyatro Sempozyumu 15-16-17 Ocak 2021 tarihleri arasında Düzce Üniversitesi Çevrim içi Eğitim Sistemi üzerinden (https://3b.duzce.edu.tr/b) çevrim içi olarak gerçekleşecektir.

 

Prof. Dr. Zehra İPŞİROĞLU’nun onur konuğu olarak yer alacağı I. Ulusal Tiyatro Sempozyumu’na katılımınızdan onur duyarız. Saygılarımızla.